اسکو

کمیته اقتصاد دانش بنیان اسکو

دانش بنیان اسکو

کمیته دانش بنیان اسکو

شهرستان اسکو

فرمانداری اسکو

مهدیه رضایی

تحصیلات فناور: کارشناسی ارشد
شماره تماس فناور: 09147333814
ایمیل فناور: mrezaei101@gmail.com
مهارت های فناور:

معرفی واحد فناور جزیره چوب ایرانیان

ما در جزیره چوب ایرانیان از سال 98 تولید محصولات چوبی خود را شروع کردیم. هدف اصلی و اساسی ما تولید ابزارآلات آموزشی با کیفیت و کاربردی برای کودکان ایران اسلامی میباشد محصولاتی که قابل رقابت با نمونه خارجی باشند و از لحاظ قیمت نیز مناسب باشند. اکنون بعد از تقریبا 4 سال به تنوع تولید بیش از 300 محصول رسیدیم. که در نوع خود قابل توجه میباشد.

همکاران ما در واحد فناوری جزیره چوب ایرانیان با توجه به تعهدی که نسبت به وظیفه خود در تولید با کیفیت ترین محصولات را دارند و همچنین با گذراندن دوره های مختلف آموزشی و کسب مدارک آموزشی لازم مهارت و تجربه کافی را در طراحی و ساخت طیف گسترده یی از محصولات را دارا میباشند. از جمله مدارک میتوان به گواهی نامه مهارت آموزش فنی و حرفه ای و گواهینامه مهارت درودگری اشاره کرد. این واحد همچنین دارای پروانه کسب خراطی و ابزارآلات چوبی میباشد.

در طی چهار سال تولید محصولات چوبی و کسب رضایت بالایی از مشتریان، واحد فناور هدف نهایی خود را که گسترش تولید و اجرای ایده های جدید میباشد را همواره دنبال میکند.

با توجه به اینکه کیفیت نهایی محصول ارتباط مستقیمی با مواد اولیه  مصرفی دارد، ما در واحد فناور جزیره چوب ایرانیان از مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولات خود استفاده میکنیم. که نتیجه آن محصولی ماندگار و با دوام و زیبا میباشد.

به پیوست نمونه محصولات ما و همچنین تصاویری از محیط این واحد ارسال میشود